Avatar uživatele
Jádrohlod

Posloucháte někdo tato radia ?

Myslím naše radia ČESKÁ , vysílající na DVB-T , tedy v televizi. Proč mne to zajímá ? Stojí nás to 30 milionů ročně , a přitom teď se ruší poslední naše vysílání na DV na 1111 m délce , kde je to přitom o hodně lacinější. Prý se tím uspoří !!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3798 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
duchodce84

NE neposlouchám na DVB-T

Neposlouchám, protože si neberu do auta, na zahradu nebo do práce televizi, ale jen rádio co má DV a SV. Tyto rozsahy mi dosud stačily, ale díky našim „chytrým průzkumníkům“, co mají v „ůmislu“ zrušit proně nepotřebné AM vysílače, asi přestanu konečně pracovat a půjdu na pracák, abych si mohl na TV poslechnout aspoň zprávy z Radiožurnálu !!! Dosud jsem si myslel, že rádio je k poslechu kdekoli a TV na dívání se na přiblblé obrázky doma v posteli – asi mám pomýlený pohled na současně se měnící svět vhodný jen pro byznysmeny. Pro důchodce zbývá poslouchat jen hudbu v krematoriu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

NE neposlouchám na DVB-T

Doplňuji:
dokonca ani na vkv, kv, fm a žiadnych iných vlnách, ale na internete.

no a predsa poplatkami koncesionárov sa musí šetriť, veď i vedenie čro a čtv a správcovské rady potrebujú na odmeny, nie?

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

NE neposlouchám na DVB-T

Neposloucham zadna radia … nesleduji ani TV ..zpravy z domova se dozvim po netu tak jako tak …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

NE neposlouchám na DVB-T

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

NE neposlouchám na DVB-T

Neposlouchám žádné rádio.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radomír.cz

NE neposlouchám na DVB-T

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

NE neposlouchám na DVB-T

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

NE neposlouchám na DVB-T

Doplňuji:
Na TV poslouchám Pohodu Rebel nebo Retro Muzik,ale to jsou TV programy.Na chalupě občas Radio Beat přes satelit,protože ho tam nechytnu v rádiu.

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

NE neposlouchám na DVB-T

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek