Jádrohlod

Posloucháte někdo tato radia ?

Myslím naše radia ČESKÁ , vysílající na DVB-T , tedy v televizi. Proč mne to zajímá ? Stojí nás to 30 milionů ročně , a přitom teď se ruší poslední naše vysílání na DV na 1111 m délce , kde je to přitom o hodně lacinější. Prý se tím uspoří !!

Nejlepší odpověď
duchodce84

NE neposlouchám na DVB-T

Neposlouchám, protože si neberu do auta, na zahradu nebo do práce televizi, ale jen rádio co má DV a SV. Tyto rozsahy mi dosud stačily, ale díky našim „chytrým průzkumníkům“, co mají v „ůmislu“ zrušit proně nepotřebné AM vysílače, asi přestanu konečně pracovat a půjdu na pracák, abych si mohl na TV poslechnout aspoň zprávy z Radiožurnálu !!! Dosud jsem si myslel, že rádio je k poslechu kdekoli a TV na dívání se na přiblblé obrázky doma v posteli – asi mám pomýlený pohled na současně se měnící svět vhodný jen pro byznysmeny. Pro důchodce zbývá poslouchat jen hudbu v krematoriu.

Další odpovědi
arygnoc

NE neposlouchám na DVB-T

Doplňuji:
dokonca ani na vkv, kv, fm a žiadnych iných vlnách, ale na internete.

no a predsa poplatkami koncesionárov sa musí šetriť, veď i vedenie čro a čtv a správcovské rady potrebujú na odmeny, nie?

badisko

NE neposlouchám na DVB-T

Neposloucham zadna radia … nesleduji ani TV ..zpravy z domova se dozvim po netu tak jako tak …

brillant

NE neposlouchám na DVB-T

Hamon

NE neposlouchám na DVB-T

Neposlouchám žádné rádio.

Radomír.cz

NE neposlouchám na DVB-T

Poklička

NE neposlouchám na DVB-T

Rocker

NE neposlouchám na DVB-T

Doplňuji:
Na TV poslouchám Pohodu Rebel nebo Retro Muzik,ale to jsou TV programy.Na chalupě občas Radio Beat přes satelit,protože ho tam nechytnu v rádiu.

GM

NE neposlouchám na DVB-T