Posloucháte na rádiu „Region“ divadlo noc ?

Já tento pořad miluji,ale ne vždy,díky usnutí,se nedočkám konce pořadu.

Odpovědi
anonym

Neznám,díky za tip,najdu si ho (ten pořad )na netu.

anonym

Poslouchám, ale občas.V práci můžeme mít rádia a tak když byla noční, tak jsem poslouchal pravidelně.Letos není tolik práce, odpadla noční, tak poslouchám v autě po cestě z práce domů z odpolední směny, ale to už neslyším celý pořad (ale občas ještě sedím před garáží abych si doposlechl scénku, písničku či vtip).
Tento pořad běží od 22–23hodin a opakují ho ráno od 4–5 hodin na frekvenci co vysílá Hradec Králové.

arygnoc

někdy.