Gorouš

Posloucháte Michaela Jacksona?

Co vy a Král popu, nevadí Vám nebo jste jeho fanoušky? Myslím si, že po 800 000 milionech prodaných alb, 924 titulních stranách časopisů jen v USA a 68 singlech je ním zaslouženě. Děkuji za vaše názory.
Doplňuji:
Miroslave, vy jste jeho písničky slyšel? Alespoň jednu?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ráda si ho poslechnu i se na něj kouknu, ´manžel ho zbožňuje,jeho smrt ho docela vzala

Další odpovědi
quentos

Nemusím. A nevím, co na té zombii lidi vidí. Btw mě fascinuje, že „chcete slyšet názor“, a jakmile má někdo jiný než vy, pochybujete, že ho slyšel…

ten který je

Není to můj styl ale některé klipy měl pěkné.
Doplňuji:
To Miroslavst:Ne Miroslavste mám na mysli jiné klipy. 🙂

Haried

Je to hudební genius! Miluji ho! MJ 4-ever!

Miroslavst

Ne, děkuji. Není to můj styl.

To ten který je: Myslíš ty jak si hrabal v rozkroku??? 🙂

Ano slyšel. Není to můj styl ikdyž některé jsem poslouchal-tedy dřív. ten dovětek byl jen fór 🙂

panenka

Když jsem byla malá hodně jsem ho poslouchala rokama jsem začala poslouchat i jiné zpěváky a zpěvačky ale můžu říct že měl a má pěkné písničky

FOG

Osobne tuto hudbu nevyhledavam,ale vubec me nevadi,takze si ji poslechnu.
Libilo se mi ,jak jsou videoklipy zpracovanu tanecne do detailu,protoze i ja mam rad tanec.

anetadela1

Neeeeee, šmarjajosef.....

chucky

Neposlouchám Jacksona, není to můj styl hudby

Retko

proboha, Ne…

:)