dejvid

Posloucháš Nedvědy?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
barnajka

Ano

Že bych je poslouchala nějak cíleně, to říct nemůžu…a na Janovi mi navíc „cosi“ vadí i po lidské stránce. V létě k táboráku si ale neumím představit asi nic lepšího než právě nedvědovský písničky – to už k tomu prostě patří, ať si říká kdo chce, co chce ;)
Nemám moc ráda „Stánky“, na základce jsme to zpívali v každé hodině hudebky :)), ale „Podvod“ nebo „Růže z papíru“ jsou evergreeny, který nemůžou urazit snad nikoho :)
Ještě pak mám cekem ráda Františkovu sólovku „Devatenáct“

Další odpovědi
anonym

Ano

vivatis2-

Ne

baghira

Ne

dědapetr

Ne

DDarent

Ne

Co to je???

filva

Ne

quentos

Ne

GM

Ano

Ráda si poslechnu hlavně Honzu. Mně naopak něco vadí na Františkovi.

moment

Ano