Butters_xD

Poslouchají děti/dospělí generace Z hudbu ze starších let?

Např. ABBA, Beatles, Queen, atd.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Jo. Zážitek, který jsem kdysi zažil na vlastní oči: jeden puberťák říkal, že objevil super vypalovačku, „asi něco nového“ – pak se ukázalo, že jde o písničku ze začátku 70. let, starší než jeho otec 😉

Další odpovědi
Outsider

Ano i starší, máme velkou sbírku vinylových desek a často i s dětmi posloucháme a tančíme 🙂

Drap

Někteří ano, někteří ne. Každý člověk je přece jiný.

RyuzakiKate

No, dle některých zdrojů už patřím do generace Z, dle některých jsem ještě Mileniál, cítím se však na Mileniála, protože si s nimi rozumím daleko víc. Takže ano, mám ráda třeba progresivní rock, ale musím na něj mít čas a náladu. Beatles je jedna z nejlepších kapel všech dob. Oldies z 40. a 50. let si rovněž ráda poslechnu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.