Retko

Posloucha tu nekdo Nightwish?

Ja jsem uplnej fanatik na tuhle skupinu.

Nejlepší odpověď
quentos

Mám od nich fšecko. Taky je žeru… ale už ne tolik od té doby, co vyhodili Tarju, ta byla prostě úžasná!!!

Další odpovědi
ten který je

Jo poslouchám.Byl jsem i na koncertě.To už ale nestála za mikrofonem Tarja ale Annete.

Vicki

Moc se mi líbí-jsou VÝBORNÍ!S Tarjou i s Anette.Já vím že fandové Tarji Anettu nemusí,ale Dark Passion Play je nádhera.Instru­mentálku Last Of The Wilds mám snad nejradši.

Miroslavst

ne, neznám.

panenka

já jsem to parkrát retko zaslechla jde o metalovou skupinu