Avatar uživatele
Lucyfer

Poslouchá tu někdo Led Zeppelin? Co byste pustili člověku, který je moc nezná, aby si udělal dobré mínění?

Zajímavá 0 před 1279 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zbyndo

Hudba našich študentských čias, nádherné spomienky, ťažko niekoho presviedčať, ak má rád niečo iné, ja by som pustil trebárs „Čierny pes“ (Black doog), tam je vidieť a počuť to umenie zakladateľa skupiny, legendárneho gitaristu Gimiho Pagea..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Každý má jiný vkus, nelze někomu vnucovat svůj. Proto si každý rozhoduje, co bude poslouchat. A dnes si může každý vyhledat bez problémů jakoukoli hudbu, tak to nechat na něm.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Mínění si můžeš utvořit tady>>> https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=whole+lot­ta+love&oq=who­le+lotta+love&aq­s=chrome..69i57j46j0l­6.5651j0j7&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

Těžko říct, zda přijdeš na to, O ČEM TO JE. (; (; (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Třeba Kashmir…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lucyfer

To jo… ale tak pro zajímavost. Já mám taky svoje oblíbence, preferuji heavy metal… ale třeba se mi líbily i české „rivolovky“, vyjímečně i punk, zkrátka když je skladba dobrá, tak je dobrá, a dá se naladit na vlnu druhého, třeba když partner poslouchá něco jiného, pro inspiraci, se špetkou komentáře pro porozumění.
Nemyslím, že je nutné se zase křečovitě držet toho svého, dávat si nálepku „pravého metalisty“ a podobně.
Jde o mě. Dělala jsem si ve volném čase test na facebooku a vyšlo mi, že jsem jako kapela Led Zeppelin. Tak se mi vnuklo, co na ní je? Je dost známá. Třeba mě to neosloví, ale taky nevím, co hledat.
Na čem by bylo dobře vidět, o čem to je…

před 1279 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Zkus si třeba vygůglit „top ten songs Led Zeppelin“. Určitě se na předních místech objeví songy Stairway To Heaven, Kashmir, Whole Lotta Love, Black Dog.

před 1278 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek