dgfdgf

Pošlete mi prosím odkaz na stránku, přes kterou bych mohl stáhnout 4K video z Youtube?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… pořiď si FRD, nebo jiný stahovač, a stáhneš to bez stránky … mimochodem, v Opeře je doplněk pro stahování (v chrome není, ten koliduje s autorskýma právama), takže se dají videa stahovat přímo v prohlížeči …

Další odpovědi
Roman71

Videa z YouTube stahuji přes VLC a poté edituji v open-source střižně. Je to velmi jednoduché. poradím přes soukromou zprávu 🙂

Přijde na to, k čemu taková videa budou dobrá? 4k videa z YouTube nejsou až tak kvalitní a hlavně jsou na hony vzdálené transportnímu streamu (.ts) pro 4k TV vysílání. Je lepší stáhnout 4k studiová .ts videa přímo od výrobce, pokud si chcete otestovat kvalitu zobrazení na své 4k televizi.

Přikládám odkaz

Zdroj: http://www.an­dytather.co.uk/pan­da/videogalle­rypage.aspx

anonym

v prohlížeči Firefox nebo Chrome (potažmo Chromium) může nainstalovat doplňek Video DownloadHelper. S jeho pomocí pak můžeš velmi snadno z jakékoliv stránky (nejen youtube, ale skutečně jakékoliv) stahovat streamovaná videa do počítače. Doplněk je pro Firefox ke stažení zde https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/vi­deo-downloadhelper/ a pro Chromium či Google Chrome zde https://chrome­.google.com/web­store/detail/vi­deo-downloadhelper/lmjneg­caeklhafolokij­cfjliaokphfk?hl=cs

Mc Merkurion

@ge0rge: … na rozdíl od Opery (ve Firefoxu nevím), kde je možné jakékoliv stahování bez omezení, ten do chrome v bezplatné verzi povolí stáhnout pouze jeden soubor za hodinu … vyzkoušeno … proto jsem jej ani neuváděl, jelikož jedno video za hodinu pro mne opravdu nejni …