Avatar uživatele
DusanOrlik

Poslední otázky pro 1popelka1,quen­tos,annas,led

a)stát z 9.stol.,jehož centrum leželo na jižní Moravě-11písmen
b)místo,u něhož kníže Soběslav I. vyhrál bitvu nad římským císařem-6.písmen
c)obecně příslušníci reformovaných církví(první písmeno dlouze)-10 písmen
d)příslušníci německého etnika

  • MOC DÍKY ZA VAŠE ODPOVĚDI!!!!
  • Kdybyste chtěli svůj banner-udělat reklamu,řekněte te si=ZDARMA.Zdarma vám udělám webnode.cz stránku.Prostě co dokážu,a vy to budete chtít.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym před 4949 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

a)Velká Morava

  1. Chlumec
  2. napadá mě kalvíni, luteráni, hugenoti, protestanti, ale to neodpovídá tvé indicii

Doplňuji:
Podle mě o křížovku nejde a já sú tak blbá a odpovídám ☹

Upravil/a: 1popelka1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

kalvinisté, evangelíci.

V křížovce nehraje dlouhé písmeno žádnou roli.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Orlíku jakou z toho máte radost? Když vám to řeší jiní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
1popelka1

Annas děkuji za zastání

před 4949 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Dusan Orlik: „Jak jsi doplnila tu otázku:…Tak podle toho co jsi napsal blbá jsi.Nechápu že si myslíš co jako?Jak kdybych někoho zabil.Já jsem potřeboval pomoc od někoho kdo by to respektoval a věděl že známka je pro mě důležitá,a to se nemění.A pak že: V nouzi poznáš přítele…… Ty jsi to vůbec nepochopila 1Popelka1:
Já to potřebuju ty odpovědi do školy,ale luštím křížovku Chápeš?Pomohla jsi mi.Nejsem Hacker,vrah…nebo něco takového.Za tuto křížovku dostanu 1,protože 1 z dějepisu je nad moje síly v 8.ročníku…“

před 4949 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Já:
Tak jak si čtu tvé příspěvky, pořád lepší být blbá, než líná vyhledat si informace v knížce nebo na internetu.
Některé otázky opravdu nejsou těžké a Velkou Moravu v knížce určitě najdeš!!!! Je hrozně lehké nesnažit se…
Jinak jsem ráda, že jsem Ti s ostatními domohla k jedničce, já si aspoň ověřila své znalosti…

před 4949 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Všimla jsem si, že „otázka“ zmizela. Ale hoch si pomoc moc neuvědomuje. Kdyby si informace vyhledával, aspoň by si víc zapamatoval. Už jsem si kdysi říkala, že nebudu na tyto otázky odpovídat. Ale když vkládal další, nebyla jsem u počítače, takže odpověděli jiní. Nakonec se to obrátí proti tomu, kdo pomohl.

před 4949 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek