Poslední měsíc mě trápí bolesti nohou.

Např.když jdu běhat a vůbec to nijak nepřeháním, tak mě bolí lýtka(to často). Nebo, když jsme dnes běhali šedesátku, tak mě bolí stehna.Dávám si pravidelně odpočinky, ale bolesti neustupují. Mohl by mi někdo poradit co s tím.Předem díky

Nejlepší odpověď
anonym

Také je otázka, jestli jsi se v poslední době nějak výrazně „nevytáhl“ (neporostl během krátké doby o více než 5 cm). Zamysli se nad svým pitným režimem, zda dost piješ. V neposlední řadě může jít i o nedostatek vitamínů a stopových prvků. Pokud se to brzy neupraví a nezjistíš ani přetěžování svalů, jak píše Hanulka, ani nic jiného, tak zajdi k lékaři. Co Ti v organizmu chybí se zjistí nejrychleji z krevního rozboru.
No a ještě jedna věc – po prázdninách jsme měli ve škole s bolestmi nohou problémy vždy a skoro všichni. Přes prázdniny to byl prostě jiný pohyb a tělocvična nám dávala zabrat také jinak. Většinou to trvalo 2–3 týdny. Do konce září to pokaždé odeznělo. Tělocvikářka tomu říkala „likvidace shnilého masa“.

Další odpovědi
hanulka11

můžeš mít svalovou horečku, chtělo by to před každým během a cvičením lehce rozcvičit

mosoj

Spíš si dávej pravidelné dávky toho běhu. Bolest ustoupí. Nepíšeš jak pravidelně chodíš běhat. Pokud málo, je bolest zcela pochopitelná.