Avatar uživatele
arygnoc

Poslední film o Harrym Potterovi má dnes v Londýně premiéru.

Na jakém místě fantasy světa byste chtěli žít? Lákají vás Bradavice, Středozemě, Narnie nebo nějaký podobný svět?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kapka, iceT, tom004 před 4675 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Asi svet kouzelniku. Stredozem jsem nikdy moc nemusel, Narnii miluju, ale jen jako film, nedovedu si predstavit, ze bych tam chtel zit. Prozatim tedy vitezi Bradavice.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nic z toho mě neláká, vyhovuje mi to zde.....zajímavé by ale bylo třeba na čas změnit století

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Mě by se asi líbilo všude,v Bradavicích i ve Středozemi,i v Nar­nii,ale taky třeba ve Fantazii,proletět se na Falcovi nebo Artexovi.Když jsem byla mladší,velmi jsem chtěla potkat Atreje.
Doplňuji:
led-vím,vím,kdysi jsem četla článek a Falco tam byl vyfocený s nějakou pěveckou skupinou,jen už nevím s jakou.:-)

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

To hovoríte až teraz? Keď mám čarodejný plášť a špicatý klobúk v čistiarni?
PS.
iceT ale Falco naozaj jestvuje. Skočte si do Bavorska (Bavariafilm) tam bol vystavený v životnej veľkosti a prítulný.
Doplňuji:
…a v Ríši Fantázia žijem stále, som riadnou občiankou tejto ríše. Mám dokonca v náplni práce tam žiť.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Fantazijní útěky beru do jakéhokoli světa, ale přiznám se, že mě to nikdy až tak „vážně“ nelákalo. Ve Středozemi bych se vrhla do nějaké vřavy a zabili by mě a v Bradavicích bych nabeton byla matlák nešika, ostuda čarodějnické rodiny :o)
Jedině pokud by se za fantasy pokládal i seriál Ztraceni; to bych se asi neovládla a šla se ztratit hnedle.
Jo, a ještě mě napadly Kingovy světy z úžasný fantasy ságy Temná věž. V některým z těch světů bych si možná život uměla představit. Vždyť v některým z nich beztak vlastně žijem :o))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

To mě nebere, jsem spokojená zde

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Babsi

No jelikož miluji pana Tolkiena, tak určitě Středozem. Ale brala bych i nějaký ze světů Terryho Pratchetta, třeba Křídu z knihy Svobodnej národ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Tak jsem se zasnila a čím dýl o tom přemýšlím, tak si říkám, že bych dopadla asi jako Terryle. Mě občas unavuje řešit svůj reálnej svět /asi jako každýho/, natož se ještě dostat někam mezi nějaký potvory. Než bych se tam rozkoukala, pochopila nový fyzikální zákony a zjistila kdo s kým jak a co, tak bych byla po smrti.
Jediný, co mě napadlo, kde bych to možná ve zdraví přežila, to by byla pohádková země z Arabely. Rumburaka už bych nějak zmákla a ten prsten by se mi docela hodil. Ten jsem vždycky chtěla. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

pre Terryle, Kapka
nebojte sa fantázie,
„Žiť v snách, nesplniteľných snách,
ísť ta, kde by smelý sa bál…“
Tieto slová nesmrteľného dona Quijota, hovoria veľmi veľa. Nemusíme sa predsa zblázniť aby sme sa dostali do Ríše Fantázie. Ale také snívanie, vymýšľanie pomáha aj v dnešnej dobe.

před 4675 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

a to já se jí nebojím – občas mám pocit, že žiju víc v tý fantazii, v myšlenkách a snění než ve skutečnosti. A pak zase dobu dřu v realitě a na fantazijní úlety není energie. Chtělo by to nějak vyvážit, kruci :o)
Skeptická odpověď byla vyloženě na tu „reálnou“ možnost žít v takovým světě – ty fantazijní jsou tak fajn právě proto, že si je vysníme a vždycky to dopadne tak, jak chceme… jenže ten život už by asi takovej nebyl. Proto je fantazie oproti životu tak kouzelná :o)

před 4675 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ak prestaneme snívať, stratíme ľudskosť, staneme sa strojmi. veď pokrok ide dopredu vďaka odvahe snívať a hľadať vysnívané.

před 4675 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

to je naprostá pravda. Mám hrozně ráda jednu písničku od Stounů, v níž je něco jako „ztratíš-li svoje sny, ztratíš sám sebe…“

před 4675 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek