Poslední dobou zde nevidím „aktuální“ menu sobotních,nedělních a svátečních obědů!

Co vaříte a vařit budete o nadcházejících svátcích ?

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím jak a v jakém pořadí ale budou pstruzi a jehněčí.

Další odpovědi
anonym

Dnes bramboračka a těstoviny se sýrem a kečupem. Zítra to vypadá na kachnu na zelí s knedlíkem.

beer

Dnes si udělám v troubě již 2 dny připravené koleno (česnek, kmín, sůl, cibule) s kouskem uzeného, pěkně pomalo-o-u-čku, k tomu brambory. No a to mně vydrží i na pondělí. Teda doufám ))

hanulka11

dnes byl segedýn, na zítra to vypadá na salát a velikonoční hlavičku už je upečená a v pondělí se uvidí ,taky bude mísa salátu zeleninového
http://img.na­dapenny.com/t20/120­98/nadap083501665­900231.jpg