Donny Bee

Poslední dobou jsem hodně " masturbovala" , ale pak jsem zjistila, že jsem dráždila stydký pysk a ten je ted hrozně velk

Doplňuji:
co mám dělat?????????­??????????????

Nejlepší odpověď
ahold

Nechci moralizovat, ale stejně mi to nedá.
Je ti 12 let a tím že zveřejňuješ hodně intimní věci na dospělosti nezískáš.

Další odpovědi
Drap

A otázka je jaká ?

anonym

Tak masturbuj dál, až se zvětší i ten druhý! 🙂

cochee

Já si to nějak nedokážu představit, mohla bys hodit ukázku na youtube? 😁

Reezo

zajdi si na gynekologii a tam se můžeš zeptat, jestli je to normální vývoj, nebo jestli je to způsobeno masturbací… Taky je otázka co si představuješ pod pojmem „hrozně velký“. Jinak pokud tě nic nebolí tak asi nebude nic špatněš. Pokud by tě začal bolet ten stydký pysk, tak by jsi měla vyhledat lékaře nebo masturbovat o něco méně :D