panenka

Poslech hudby ,stahování a pak vypalování na cd

můžete mi prosím někdo říct na co je mp3 download myslela jsem si že když si do listu stáhnu písně tak mi pudou pouštět ale nejde mi to není to zbytečné mit v počítači nainstalované?po­radte mi co je lepší chci si stáhnout z internetu na cd písničky mužete mi říct jak je vyhledávat,jak je ukládat na cd a jak si hudbu také nechávat v počítači k poslechu prosím o přesný postup díky všem

Nejlepší odpověď
kenyrts

milá „panenko“ já jsem vám taky několikráte odpovídal,ale přesto bych vám ještě jednu radu nebo spíše nápad dal-nebylo by lepší kdyby jste si zakoupila knížku „začínáme s počítačem“ nebo „jak na počítač“ a pod?

Další odpovědi
lajdalik

Ahoj
Jestli chceš poslouchat MP3 , tak si je stáhni . Vyhledáš je podle klíčových slov , třeba název skladby. Na CD je vypáliš , ale půjdou ti přehrát zase jen v přehrávačích podporující MP3. lajdalik@seznam.cz