opa

Poslat písničku.

Chtěl bych někomu poslat písničku z YouTube.Ale neví jak!Když to jde tak jak??Prosím podrobně jsem senior začátečník.Mám stáhnutou Mozillu a také aTube Catcher 1.0.2…DĚKUJI.

Nejlepší odpověď
panenka

Klikni si nahoře na odkaz pravým dej kopírovat a pak to jen pravým vložíš do meilu a je to.

Další odpovědi
Blecha

nestačí poslat odkaz ?

P3p!no

V aTube Catcher to jde tak, že si zkopírujete odkaz a vložíte ho do kolonky ZDROJ.Vyberete formát souboru (mp3,avi…) a dáte STÁHNOUT.

p-e-t

Ahoj, hele chtěl bych se tě zeptat jak si psal tu otázku o tom. že ti to píše: není naistalované žádné vyýstupní zvukové zařízeni tak jak si to vyřešil???

Zdroj: