Poslali jste omylem sms někomu jinému než jste původně chtěli?

Nejlepší odpověď
verka

Neposlala, jenom dostala, která patřila jiné.

Další odpovědi
panenka

Zatím se mi to nestalo.

martina1

Občas ano,ale pokud by to mělo být něco důvěrného a důležitého,tak si dávám záležet abych vybrala správné číslo.Ovšem můj drahý manžel opatrný nebyl a sms,kterou mi omylem poslal do smrti nezapomenu.Přišla mi "Včera to bylo fajn,ale mám rád svoji rodinu,tak se nezlob."Byla jsem dost nepříjemná,když sem chtěla vysvětlení a tím praskla nevěra mého manžela.Bohužel­.Byla bch radši,kdyby smsky nebyly a já na nic nepřišla.

quentos

mně se to nestalo, ale krásný případ se stal kolegyni mé maminky. Chtěla jí poslat esemesku, v níž nadávala na šéfa. Poslala ji místo toho šéfoj........­............

iceT

Taky,ale jen dvakrat.
Ovsem podarilo se mi kdysi poslat kredit na jine cislo,a byla jsem prekvapena,kdyz mi ho poslali zpatky,to jsem fakt koukala…

BEAES

Stalo se mi to, většinou ve spěchu, jsem z nabídky vybrala kontak pod jménem, na které jsem ho chtěla poslat…

vlastina

Stalo-svému muži jsem napsala ať jde na wc(na pracovišti nesmí volat)a odeslala bohužel na jíné číslo odkud mi zpětně přišla odpověď-co mají dělat na wc…

ladyhawke

Dostala jsem velmi důvěrnou sms z cizího čísla, kdy „jí“ její přítel popisoval, jak po ní touží a co s ní hodlá dělat až se příště uvidí. Bylo mi tenkrát 17, byla jsem v koupelně a zavolala svému příteli, který byl v obýváku stejně jako můj mobil, aby mi sms přečetl nahlas, čekala jsem totiž zprávu od rodičů. Šokem jsme prošli oba :D. Ten jeho podezíravý pohled si dodnes s úsměvem vybavuji :)

Miroslavst

Párkrát jo, většinou když jsem měnil telefon a než se naučil s novým zacházet. Ale nebylo to tak hrozné.

Martina S.

Už se mě to stalo několikrát, třeba místo příteli jsem ji poslala bývalému příteli, který už měl jinou přítelkyni.

Michal

Několikrát a byly to smsky dost intimní.

Velbloud

Mně poslali SMS, že se mám dostavit na úřad práce, což bylo a je naprosto absurdní :)

oskar

Jednou se mi to také stalo,ale dopadlo to dobře.ale jednou jsem já dostal sms cituji:Miláčku bylo mi s Tebou fajn a těšim se až budeme zase spolu Tvoje kočička…