Amo

Poslal jsem penize poukazkou A pres ceskou postu a byl jsem podveden Daji se penize nejak vyzadat – dostat zpet?

Nejlepší odpověď
anonym

U více podvedených od jednoho prodejce je možné se i připojit přes Sdružení na ochranu spotřebitelů ke společnému vymáhání, či společné žalobě.
P.S. Pošta je v tomto případě pouze nezúčastněný zprostředkovatel
a doklad o podání částky slouží jako věcný důkaz o zaplacení.

Další odpovědi
Vojtěch

Česká pošta Vám peníze vrátit nemůže. Pokud jde o větší částku, obraťte se na policii. Menší částka by mi asi za ty starosti nestála, ale příště bych si dal větší pozor.