Poslal jsem peníze a teď koukám, že jsem spletl variabilní a konstantní symbol. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Sea

Pokud máš email na toho, komu jsi platbu zasílal, je nejlepší poslat kopii (třeba naskenovanou) platebního dokladu či příkazu s žádostí o spárování platby. Aby si příjemce mohl platbu dohledat a přiřadit ji k tvé registraci 🙂

Další odpovědi
aramah

No variabilní symbol to by Vám mělo přijít zpátky,už se mi to také atalo.
ten ks.nevím.

anonym

KS nemá vliv,VS tak trošku má,proto že příjemce nemůže zařadit plátce,hlavní je,že jsi to poslal na správný účet!Pokud jsi to poslal poštou,tak neuděláš(zatím)nic,po­kud IB,můžeš platbu zrušit!