Avatar uživatele
Vojta Fidra

Poslal jsem dotaz do pořadu Volejte Novu, ale odpověď jsem nedostal? Kam jinam mohu dotaz poslat?

TV

Poslal jsem dotaz do volejte novu ale furt mi neodpověděli v televizi na ten dotaz. Jak ho mohu ten dotaz poslat?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1816 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

pokud chci odpověd rychle tak facebook, je tam totiž nejlepší šance že vám velmi rychle někdo odpoví. Jejich marketing se často o facebook opírá a vždy tam mají člověka který má pozitivní hodnocení faceboku profilu tak říkajíc ve své zodpovědnosti. A ten také i rychle odpovídá na dotazy 🙂 Facebook totiž dělá statistiku, jak rychle daný uživatel reaguje na dotazy a ta je součástí jakéhosi celkového hodnocení, proto se snaží odpovídat do pár minut.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Třeba mailem. Vydrž. Zřejmě ti nebude nikdo odpovídat každý den. Odpoví třeba za měsíc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Pokud se to týká programu, tak ti odpoví, pokud je to nějaká připomínka, nebo stížnost, většinou dělají mrtvého brouka. Ale trvá to.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
agentpv

A co tak vypnout televizi a jít mezi lidi, na tábor, do kroužku, za holkama…?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Nepíšeš, kdy jsi dotaz odeslal a jak dlouho čekáš.
Ale uvědom si, že tam píší tisíce lidí a asi nejde odpovědět hned a všem.
Jak píše ge0rge, nejspíš bude nejrychlejší Facebook.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… voni to určitě budou říkat tobě dva měsíce dopředu (https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-bude-letni-tv-program-2019-na-tv-nova-vypadat ) … až to řeknou novinářům, do tý doby ti nikdo neodpoví, první se to dovídají reklamní agentury, pak novináři …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek