horakupavel

poskytl jsem přístřeší osobě na jeden měsíc.Nyní utekla s kliči od meho bytu a zanechala mě doma 8pytlu s věcmi.

Kam mohu tyto věci upožit,aby si je mohla vyzvednout? neznám jeji adresu trvalou a ani pobytu.Věci mi zabyrají místnost mé dcery a nechci za ně nést odpovědnost.Jakou nesu odpovědnost za věci které tu nechala?kdybych cokoliv nechal ve vlaku…nesli by za to dráhy odpovědnost?

Odpovědi
iceT

Co s vecmi vam neporadim,ale v prvni rade bych si okamzite nechala vymenit zamek,taky byste se mohl dockat nemileho prekvapeni v podobe vybileneho bytu,pokud vam nekdo odnesl klice.
I kdyz-napada me jedna vec,jeji veci lze ulozit nekde ve skladu,kam se davaji veci,ktere zatim nemate kam dat kdyz se stehujete,jenze to je asi placena zalezitost a nevim mate-li neco podobneho v miste bydliste.