kick882

poškrábaný displej

Neznáte nějý způsob jak překrýt škrábance na displeju? Třeba na notebooků, mobilů atp.?

Nejlepší odpověď
adal alkybok

Záleží na rozsahu a především hloubce poškození.Tvrdý skleněný display lze zachránit leštící pastou. Existuje sada s několika stupni zrnitosti.Začiná 800 a končí 3200.Její cena převyšuje cenu většiny display´s.Měkký povrch je obtížně opravitelný.Tam doporučuji výměnu.U telefonu obvyklá cena 500 Kč a všechny návody najdeš na Yutube.Notebook je dražší.Nelze vlastními prostředky-většinou a cena je okolo1500.Ne v Praze.Jen nechápu jak lze poškrabat obrazovku laptopu.Měj se Adal