Awe

Poškozené soubory .avi

Mám na HDD celý seriál cca 104 dílů.Každý díl shlédnut minimálně 20× ale nyní některé části nepřehrávají zvuk.Mě by zajímalo, jak je možné že se soubory samovolně poškodí?Zkoušel sem na opravu DivFix ale bez úspěchu. Nevíte čím by se to dalo opravit?Dalo mi docela práci než sem všechny části sehnal a nechci je shánět znovu

Odpovědi
Hlada

Kde nic není, ani čert nebere. Poučení: zálohovat, zálohovat, zálohovat…

Alesh

To bych řekl, že je problém kodeků, zanalyzuj to pomocí nástroje, viz zdroj.

Zdroj: http://www.in­staluj.cz/gspot

arygnoc

nahrať na hdd opäť z originálnych dvd, cd.
pokiaľ teda máte seriál legálne.