lukas.zmizik

poškodim nějak karbonový stativ na foťák, když jej do třetiny (cca půl metru) ponořím do moře?

mohl by být funkční a pohyblivý pokud jej poté rychle osprchuji v neslané vodě nebo se zanese i zevnitř a znefunkčním to?

http://www.me­gapixel.cz/vel­bon-sherpa-803r

Odpovědi
Drap

Myslím, že pokud tam nebude extrémě dlouho a dokonale se opláchne , tak by k žádnému poškození nemělo dojít

Děda Louda

Natáhni si na nohy stativu igeliťáky potřebné výšky, případně vyjeď nahoru se středovou tčí. Pár proniknuvších kapek určitě nevadí, ale třeba jemný písek by mohl způsobit později (až naschne) problémy se zadíráním.