Gus_Fring

Posilujete s jednoručkama? Jak těžké máte a s jak těžkými jste začali?

Odpovědi
Tw!st

Cvičím. A nedá se obecně říct s jakou váhou. Na boční ramena zvedneš úplně jinou váhu než třeba na triceps nebo trapézy.

zbyndo

Jednoručkami sa dá precvičiť každý sval.Doležite je sústrediť myseľ na danú partiu.A správne dýchať.Ptom na váhe činky nezáleží až tak moc.Inak,ak robím napr.na biceps 5 sérii,po 10 opakovaní,je ideálne to desiate robiť z posledných síl.Ale to iba ak ide o to, dať svalu impulz na rast.