panxnotdead

posilujete?

Já si každý den dám 100 kliků, lehsedů, kliků, přítahů a 10km na kole + chodím na veslování, kde zajedu tak 8km. jak jste na tom vy?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Doplňuji:
samozřejmě a nenech se odradit, i ten sebemenší pohyb je lepší, než sedět jak buchta a myslet si, že dobrou fyzičku nabydu přenosem myšlenek 🙂, já chodím i plavat, kolo, posilka, a ještě si ráda zatancuju, jinak bych se už nebyla schopná ani postavit já prostě musím, i kdyby se mi nechtělo, naštěstí mám cvičení ráda (když mi je dobře) a díky bohu, že ještě můžu…

Další odpovědi
Lorelai

Ne

Já jsem antitalent na sport, kliků dám tak max 5 :D teď jsem tedy začala běhat a jezdím na kole, ale jinak nic moc ani mě to moc nebaví, to spíš tanec

Orange

Ano

Doplňuji:
Ale chytře, to co děláš ty je neefektivní mrhání časem.

quentos

Ano

zejména posilovací cviky na záda a břicho. Téměř denně – občas vynechám, když je obzvlášť velká pracovní nálož a jsem po ní vyřízenej…

pl4toon

Ano

Doplňuji:
Nedělám silové cvičení, jen na kondičku. Raní cvičení, někdy večerní podle času, kolo, plavání, turistika, lezectví. Jediné co dělám silově je posilování zápěstí. Žádná extra technika, jen posilovací kleště s pěnou.

Damiana

Ano

Cokoli děláš pro sebe a ještě tě to baí je dobré nejen pro tělo, ale i pro psychiku. Já se hýbám hodně, ale posilování jako takové – ve fitku, to ne. Máme svého tanečního trenéra pro standard a latinu – jednou, někdy dvakrát týdně, k tomu skoro denně ještě chodíme s mužem večer tancovat, k tomu ještě oba plaveme, dost chodíme pěšky (a to rychle a celkem velké okruhy – hlavně, když jsi na golfu, to je na celý den 🙂, rádi si spolu zahrajeme tenis nebo badminton. Dříve mě docela bavila jóga, ale já nesnáším tělocvičny a kolektivní cvičení a doma mě to moc nebere. Ale řekla bych, že fyzičku mám hodně dobrou. 🙂

Tibca1

Ano

Doplňuji:
Ano.

Jashin

Ano

suaeda

Ano

Doplňuji:
Občas se donutím, ale někdy zvítězí lenost.

sofid

Ano

iwrana

Ano

Doplňuji:
Posiluji každý den v práci,když zdvihám z vozíků a dávám do stojanů bedny plné těžkého materiálu.

crissi

Ano

ivana525

Ano