J_D

Posilovat ? Jak a s čím ?

Zdravím.
Chci začít posilovat, je mi 13 let, ano pro 13 letého kluka není posilování s činkamy vhodné, ale na to, že mi je 13 měřím 185 cm. Poraďte mi kolik mám zvedat a jaké ccviky dělat, aby mi začly růst svaly ?

Odpovědi
LysoňXXX

Zajdi si do fitka a tam se poraď. U tvého popisu mi chybí i kolik vážíš. Každopádně se nepřepínej s posilováním a nedopuj se různýma s prominutím sračkama. Je sice fajn mít svaly, ale znám kvanta „borců“ co jsou vyrýsování a neuzvednou s nadsázkou i prkno na záchodě. Takže pravidelná vyvážená strava. Zapomeň na brambůrky s colou..