pavlik906

posilovací plán

Může mi prosím poradit s posilovacím plánem ?
Je mi 16 let, výška 196cm, váha 82 kg

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Ráno: Kafe + 3 cígárka na balkóně
Odpoledne: 4 kousky Gambáče + řízek s chlebem
Večer: doraz co zůstalo v base + běž spat

KaraskovaAl

No, jako doma místa mám dost, ale krom anaerobního cvičení bych ráda tady něco na cardio. A potřebuju, aby se mi vešly oba stroje.

VanesskaMala

S jakou značkou rotopedu jste spokojeny? Mají na výběr fakt hodně strojů, tak asbych věděla, podle čeho se orientovat…

Vercule

Hele, já jsem na fitham hodně oblíbila značku Trinfit. A ta má i rotopedy :)

GabulkaA

Jojo. Ale když na ten fitham mrkněš, tak si určitě vybereš. Nabídku mají fak super.

Sonka Pop

Ano ano, koupila jsem ho na fitham a jsem s výběrem spokojená. Ale jako oni na shopu mají i jiný, stačí se mrknout a vybrat.

Sonka Pop

Pokud máš málo místa, doporučuju koplexní stroj, takový all in. Super je tenhle stroj https://www.fit­ham.cz/trinfit-bench-fx5. Když k tomu dokoupíš i ten Činkový set PREMIUM kovový 80 kg a později třeba rotoped (na zimu – v létě můžeš chodit běhat), tak myslím, že budeš spokojenej.

Pajka.111

Aha, vidíš, to mě nenapadlo :) A ty máš konrétně tento?