ReHu

Posíláte dárcovské DMS nebo kupujete vyrobky od Unicef apod.?

Nemyslím pouliční prodavače, kteří jsou z nevím kolika % falešní.

Nejlepší odpověď
Drap

Od jisté doby ne. Peníze nepříjdou tam kam by měli a pokud ano tak jich neni více jak 20%

Další odpovědi
anonym

Neposílám ani nekupuji, protože MNĚ TAKY NIKDO NIKDY NIC NEDAL.
Každého posílám na milionáře, mají peněz víc než potřebují, tak ať dávají oni.
Já jsem na všechny svoje peníze musel chodit na tři směny do práce, takže si myslím, že je mám poctivě zasloužené a navíc musím platit víc věcí než za komunistů.

Luxx

neposílám, moc tomu nevěřím
ale minulý měsíc jsem udělala jednu vyjímku – poslala jsem DMS na nadaci TruckHelp
http://www.na­dacetruckhelp­.cz/o-nadaci/

lexx

ne. je to totéž, dají Ti příjmový doklad, jméno, IČO, DIČ ? Nedají, podvod.

Pepa25

DMS UNICEF – viz odkaz. Využití darů – viz unicef.cz.
Co se týká zboží – využil bych oficiální eshop nebo prodejnu viz unicef.cz

Osobně UNICEF nepodporuji, spíše menší neziskové organizace.

Zdroj: http://www.dar­covskasms.cz/pro­jekt-584/unicef.html

střevo

ty vole stale posylam virobky a kupuju dms do unicef
delejte to taki abiste zachranily čerbnochy před sežranim slonem nebo zebrou

anonym

Neposílám nic.

Pepa25

Ještě doplňuji, že z pohledu neziskovyk je samozřejmě nejúčinnější přímá finanční pomoc, s DMS i dárky mají spojené náklady, které snižují peníze k naplnění účelu jejich existence. Z pohledu dárce nastupuje možnost odečtu daru z daní …