kurec

Posíláte často normální dopisy nebo pohlednice? Jak často se vám asi stává, že se dopis nebo pohlednice ztratí?

Nemyslím tímto doporučené dopisy.

Odpovědi
Kepler

Posledních asi 25 let posílám jen výjimečně, od těch dob, co mám interfernet a mobil. Že by se zásilka někdy ztratila, si nepamatuju, ale občas dorazila pozdě. V dobách reálného socialismu mi veškerá pošta z tehdejší NSR chodila otevřená a zalepená. Balíky vykradené, zvláště když šlo o elpíčka. Celníci se měli dobře.