martin14

Posílání hesla na email?

Dělám web který mám uložený zatím jen v PC a mám registraci akorát nevím jak udělat to aby se mi uživatelské účty, totiž jméno a heslo posílaly na email a já je tak mohl uložit tak aby se neztratily, jak tohle mám udělat?
Doplňuji:
Však jsou potřeba, kdyby zapomněli heslo ne a já to mám hlavně pro známé a těch moc není

Odpovědi
anonym

z jakého důvody si probůh hodláš archivovat hesla k účtům uživatelů?!

anonym

Nebude Vám tady nikdo radit aby jste věděl hesla!

Využijte databázi vč. šifrovacího algoritmu.

př. $query = mysql_query(„INSERT INTO user (jmeno, heslo) VALUES (‚“.mysql_real_es­cape_string($_POS­T['jmeno‘]).„‚, '“.sha1(md5($_­POST['heslo‘]­.sha1($_POST[‚hes­lo‘].))).„')“);

Pokud uživatel heslo zapomene, vygenerujete mu nové heslo nebo token který pošlete na mail, a on si ho v dodatečné administraci udělá.