plebs

Porušuje Litva Ženevskou úmluvu z roku 1951 a Listinu základních práv EU?

Ponechme stranou diktátora Lukašenka a jeho akce ani snaha jim umožnit ubytování a příp. začlenění do společnosti, ovšem vracet chudé běžence zpět do Běloruska kde je bída, polo komunismus, nemožnost demokratické diskuze není etické.
Převážně migranti mají namířeno do Německa, kde je vysoká životní úroveň a jsou vítáni
Dokonce má Litva snahu postavit plot do Běloruska a aktivisté včetně EK k tomu mlčí.

Nejlepší odpověď
Drap

Podle mne ne. A Litva dělá dobře. Dělá pouze to, co by měla dělat celá EU, chrání svoje hranice.

Další odpovědi
ten který je

Zde se migranti vracejí zpět,protože žádným neziskovkám z toho nekapají peníze. Neziskové organizace jsou zde mimo svojí úlohu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.