Avatar uživatele
ReHu

porušování kodexu

Myslíte si, že když některý registrovaný opakovaně porušuje kodex a jeho otázky jsou opakovaně mazány, že by ho hohli admini zablokovat?
Vím, že tu je možnost registrace pod jiným nickem, ale asi by se stejně prozradil formulací dotazů či odpovědí.
Doplňuji:
Ale z jedné IP adresy se právě může přihlašovat více uživatelů, ne jen ten jeden. Nemusí to být vždy pouze v rámci rodiny. Takže by to mohlo poškodit i někoho jiného.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym, Molos před 5079 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

V kodexu je uvedeno,že zablokovat mohou. Mě by,ale daleko víc zajímalo,jak je možné,že některé „otázky“ hned zamknou a některé zůstavájí. Tomu nějak nerozumím. Nebo kolikrát mi smažou „odpověď“ a některé ještě horší nechají. Takže pokud by někomu zrušili účet,tak to budu třeba já,jelikož mě už mazali,napsali,že mám psát do diskuze. Já do diskuzí píši poměrně často,ale štve mě,že to nikdo nečte. Už jsem to tu někde psala…píšu si tam pak sama se sebou..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
alexandra

Mně by taky zajímalo,jako Kropítko,proč nemůžem u dané otázky hned diskutovat a řešit,co,jak,a proč někdo odpověděl.To by tady fakt mohlo být.Někdo dá otázku,druhý mu odpoví a já bych třeba chtěla něco říct tomu co odpovídal a hned se dozvím,že to není otázka. Bylo by to daleko zábavnější,kdyby jsme si u každé otázky mohli pokecat mezi sebou,na to dané téma.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Někde jsem zde na Odpovědích četla od jedné uživatelky, že admini si mohou zjistit podle IP adresy uživatele a pokud by opakovaně porušoval kodex, můžou mu zablokovat přístup. Navíc by se mohl prozradit pomocí jeho psaní otázek či odpovědí (jak uvádíte Vy, ReHu). Takže já si myslím, že by to zabloknout mohli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Já bych to neřešil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

No a právě teď byla moje otázka uzamčena,tak jak to funguje???

před 5078 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Já diskuze čtu, ale jen pokud se znovu dostanu k otázce. A to není vždy.
Mě tato otázka napadla v souvislosti s neotázkou zaj-po, která ji adresovala mně, že ji napadám a urážím, ani nevím, kdy jsem něco napsala, pouze minulý, nebo tento? týden jsem jí poděkovala za zmínku o cibuli v okně proti komárům, o které jsem nevěděla, že funguje. Ale ještě jsem to nezkoušela.
Přišla mi na mail v 6 hod ráno a když jsem se pak chtěla na ni podívat, už byla smazaná.
Tak proto.

před 5079 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek