Gestas

Poruším něco, když si Felicii Combi nastříkám tak, aby vypadala jako policejní auto?

Kdybych použil současný nátěr, bylo by to proti pravidlům, ale když si tam nastříkám nátěr se zeleným pruhem, který používaly policejní Felicie, tak je to v pořádku, ne?

Nejlepší odpověď
Drap

Neni to v pořádku. Porušíš tím zákon.

Další odpovědi
cukrar

Ano, porušíte tím zákon 361/2000
Nesmíte mít stejný, nebo podobný vzhled

dubraro

Je to proti zákonu. Bílé se zeleným pruhem je stále platné zbarvení policejních aut. Ale žluté s bílými dveřmi, jako měla Veřejná bezpečnost, již platné není a je možné takové auto provozovat. V Havířově má takto zbarvená auta taxislužba, i s nápisem ViB.

Kryšpín

Já mám dojem, že nic neporušíte, klidně si na veterána nasříkejte BIS, Langerovo chráním a pomáhám, neb Zemanova ochranka.
Ale je vhodné jej nechat na soukromé zahradě, neb v garáži