mici

porusil jsem podminku

mam otazku ja jsem spachal tresny cin kradeze 247 odstavec 1 a tim ze jsem ukradl obchodnim dome dva parfemy v hodnote 600 kc a tak se ptam jesli se to stahuje na me kdyz jsem porusil podminku
Doplňuji:
za ten tresny cin jsem uz vykonal trest 6 mesicu tak nevim jesli tu podminku mi daj

Nejlepší odpověď
standa

Podmínku jste porušil tím, že jste ty dva parfémy ukradl. A je úplně jedno zda tato krádež parfému byla dříve trestným činem a dnes jenom přestupkem.

Dříve byste i za tuto opakovanou drobnou krádež dostal navíc trest dle trestního zákoníku. Nyní jste se dopustil ´jen´ přestupku, za což vám v rámci přestupkové řízení bude hrozit docela vysoká pokuta.

Ale určitě vám hrozí i další trest za to porušení podmínky !