Avatar uživatele
jsemjá

Porušil jsem kodex uživatele?

Měl bych se vyhostit?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, anonym před 1358 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Musel bych znát konkrétní příspěvěk. Zde je výňatek z Kodexu:

„Není povoleno záměrně vkládat neužitečné odpovědi, které mohou uživatele uvést v omyl. Není správné ani vkládat nesmyslné odpovědi a otázky, tyto budou provozovatelem smazány.“

Zřejmě se ti zatím nechtělo přečíst si NÁPOVĚDU a KODEX UŽIVATELE.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tady už dlouho žádný kodex neplatí. Každý si píše, co chce, jestli je to dobře, nebo špatně, palec dostane i ten největší hňup. Bývala jsem tady často, mělo to hlavu a patu, teď se odpouští vulgarizmy, absolutně špatné odpovědi a je to tady čím dál horší.Správné odpovědi se v potaz neberou, jen ty bláboly, které vypouští pořád ti samí a uplně noví. Čím blbější odpověď, tím víc palců. Navíc jsou tady jedinci, kteří aniž by se o to nějak zasloužili nasbírají přes noc tolik palců, jak někdo snaživý za týden.To je fakt. Admin nereaguje, dělá slepýho, tak jakej sim tě kodex?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Nevím.

Tuto otázku vnímám jako reakci na skrytou otázku
či odpověď. V takovém případě poradím se zamyslet,
jestli kodex porušovala nebo ne. Nebylo by na škodu si
jej (+ nápovědu) případně připomenout.

(Smaže-li admin něco mně, je to vždy oprávněné.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To je na tobě. Myslím, že etický kodex je faktor, který by měl stál na osobní zodpovědnosti jedince. Ne proto, aby se na něj valila kritika – to prosím NE! Ale aby autor otázky mohl vědět, proč to nahlásil a v čem má problém.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek