mikee.nikee

Porušená sluchátka (špunty).

Mám sluchátka a utrhal se mi z obou špuntů ten silikon. Dá se to z toho silikonu někdo koupit ? Byla by škoda je vyhazovat jen kvůli tomuhle, protože jsou ještě ktomu magnetická (spojují se pomoci magnetu v nich) Předem děkuji.

Odpovědi
Elly

Většinou, když si sluchátka kupuješ, tak v tom balení máš náhradní silikony. No.. berme to tak, že si je někde ztratil nebo je prostě nemáš. Mohl bys jít do obchodu s elektronikou a trochu se tam poptat. Nebo provětrej aukro či jiné internetové obchody nebo bazary. Spousta lidí náhradní špunty na sluchátka už nepotřebuje, tak se je tímto způsobem snaží prodat.
A ohledně značky, já měla sluchátka a ten silikon jsem ztratila. Koupila jsem si v obchodě náhradní, úplně jinou značku, ale seděly dobře. :D