annas

Poručíme větru, dešti, kdy má pršet… Existovali zaklínači počasí, jimž se podařilo např. odehnat hrozící bouři?

Nejlepší odpověď
www

Samozřejmě existovali a existují. A když mají kliku, tak jim to i vyjde:-D

Další odpovědi
Hlada

Před lety byl v Čechách mág z bývalého Sovětského svazu, který umí manipulovat s mraky. Pro nás, materiálně smýšlející, je to těžko pochopitelné. Musí se to vidět.

chudst

Predpokladam, ze pokud existovali, tak to byli jen sarlatani :)

Mohli byt docela dobri v predpovidani pocasi (= to, co se dnes uci deti napriklad ve Skautu), ale neverim, ze by umeli zahnat dest. Ale s troskou dobreho divadylka by to tak mohlo vypadat.

Zajimave pocteni je zde: http://www.do­plnek.com/con­tent/kouzelni­ci-s-pocasim

fcoop

Bylo jich spousta,ovšem s odchodem bolševika jich citelně ubylo.
Ale hlavu vzhůru – jsou tady stále.V takové Číně jich je 80 000 000. A stále přibírají.