sido

Porovnání LED osvětlení oproti LVD indukčnímu osvětlení.

Porovnání LED osvětlení oproti LVD indukčnímu osvětlení. Výhody a nevýhody a které je lepší?

Odpovědi
Marvan

Nevím přesně jak LVD, ale LED (light emitting diode) technologie se v poslední době velice rychle rozvíjí a zaujímá obsazení ve stále větším množství elektro spotřebičů.

Obě dvě technologie zaručují přes 20 let neporuchového chodu, jsou obě velice energeticky úsporné.

LED a LVD vám nabídne téměř to samé, takže je lepší se zaměřit na cenu a podle té se rozhodnout

Michal125

Dobrý den,
LED technologie je určitě úspornější technologií než LVD. Pokud uvažujete o osvětlení LED, zkuste http://ledex.cz