Zheel

Budou mít dnešní mladí do budoucna děti?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. co si myslíte o mladých do budoucna, budou mít děti?
Sám bych se nebránil mít větší počet dětí (je mi pod 20 let)

Nejlepší odpověď
annas

1.Jednou z příčin porodnosti jsou „nekvalitní“ mužské spermie. Jejich počet klesá, v současnosti je negativně ovlivnil i koronavirus.

2. OPlodnost spermií snižuje i nošení těsného a upnutého prádla .

To už vím dávno, že pro muže je výhodnější nosit raději volnější trenýrky místo těsnějších slipů nebo boxerek. Varlatům, a hlavně tvorbě spermií nesvědčí teplo.

„Trenky nebo slipy? Nová studie ukazuje na souvislosti s mužskou plodností.“

Podrobnosti v odkazu.

https://www.zdra­votnickydenik­.cz/2018/08/28685/

3. Hmotné zabezpečení, bydlení atd.U žen ztráta zaměstnání po návratu z MD apod.

4. Něco najdete i v archivu.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=neplodnos­t%20mu%C5%BE%C5%AF%20

Další odpovědi
Nassin

Když vidím ženské vhodné k oplodnění jak se muchlují se psy a kočkami, tak těch dětí moc nepřibyde. Ovšem u jiného etnika ženská otěhotní i tehdy, kdy na ni hodí trenýrky.

paul1

Vyhlídky jsou zatím dosti bídné, možná se to nějak změní:
Vývoj u evropské populace:
1990 = 40 mil.spermií v 1 ml ejakuátu
2010 = 20 -„-
2015 = 15 -“-
2060 = 0 ?

zdroj – odkaz na
http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/105695464­59-dovolena-ve-dvou-dite-v-cene/
https://www.id­nes.cz/xman/sty­l/penis-velikost-ftalaty-pfas-chemikalie-spermie-plodnost-vyhynuti.A210325_103­301_xman-styl_fro

Lgee

Doufám že Nebudou.

Paul1 – Umělé oplodnění, a její zlepšování ti asi nic neříká? :D
Šance na umělé otěhotnění žen nad 40 let je víc než desetinásobná oproti roku 2000.
Mimochodem lidé v Česku jsou na tom dobře, jedná se o světový průměr, tudiž např. v Indii kde žije nejvíce lidí, je obrovské znečištení, které má na plodnost značný vliv.

Hlada

O tom do značné míry rozhoduje vedení státu. Vzpomeňme na 70. léta. Byty, půjčky, přídavky na děti a byla tu obrovská populace Husákových dětí. Dnes je trend opačný. Vzdělání, práce, kariéra, byt, auto, věci, cestování, zábava a… hory odpadků. Když nebudeme mít vlastní děti, nahradí nás v budoucích generacích přistěhovalci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

paul1

Ale říká, o tom je ten první link.