misicka2310

Porodddddd?

Dobrý den zajímalo by mě na kolik prstů musí byt žena otevřená aby mohla rodit? děkuji

Nejlepší odpověď
bond73

Predpoklada se,ze by to melo byt, na osm prstu vseobecne,ovsem ,je take nutno vzit v potas,telesne proporce rodicky,takze ,kdyz je to zena, maleho a stihleho rustu,plati u ni jina meritka,ovsem, nemusite se obavat,pri rizenem porodu porodnikem ,vam nic nehrozi a i kdyz by to nebylo ,na onech osm prstu,existuji na to medikamenty,kteri vam pomuzou.Nemusite mit strach z porodu,dnes mame lekarskou peci, na vysoke urovni.At se vam narodi zdrave detatko a vy budte taky – hodne stesti.

Další odpovědi
Nuk nuk

Na prsty to nevím, ale jestli si to pamatuji dobře, tak od 6 cm se už hovoří o porodu, ale každá rodička se otvírá jinak rychle a každý porod trvá jinak dlouho. Já jsem přijela do porodnice s 8 cm a za hodinu a půl od příjezdu byl mrňousek venku. Někdo přijede s tímtéž, ale trvá podstatně déle.

johny.bello

Já přijela do porodnice kolem půl 5 ráno, byla jsem na 2 prsty otevřená a porodila jsem o půl 3 odpoledne. Jinak oni počítají většinou že je to co hodina to centimetr.

panenka

já byla mišičko otevřena na 5 prstů