Avatar uživatele
misicka2310

Porodddddd?

Dobrý den zajímalo by mě na kolik prstů musí byt žena otevřená aby mohla rodit? děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5173 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bond73

Predpoklada se,ze by to melo byt, na osm prstu vseobecne,ovsem ,je take nutno vzit v potas,telesne proporce rodicky,takze ,kdyz je to zena, maleho a stihleho rustu,plati u ni jina meritka,ovsem, nemusite se obavat,pri rizenem porodu porodnikem ,vam nic nehrozi a i kdyz by to nebylo ,na onech osm prstu,existuji na to medikamenty,kteri vam pomuzou.Nemusite mit strach z porodu,dnes mame lekarskou peci, na vysoke urovni.At se vam narodi zdrave detatko a vy budte taky – hodne stesti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Na prsty to nevím, ale jestli si to pamatuji dobře, tak od 6 cm se už hovoří o porodu, ale každá rodička se otvírá jinak rychle a každý porod trvá jinak dlouho. Já jsem přijela do porodnice s 8 cm a za hodinu a půl od příjezdu byl mrňousek venku. Někdo přijede s tímtéž, ale trvá podstatně déle.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
johny.bello

Já přijela do porodnice kolem půl 5 ráno, byla jsem na 2 prsty otevřená a porodila jsem o půl 3 odpoledne. Jinak oni počítají většinou že je to co hodina to centimetr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

já byla mišičko otevřena na 5 prstů

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek