Avatar uživatele
Petka 22

porod........­.............­............

dnes mi odešla hlenová zátka asy takový tm.hnědy hlen za jak dlouho mám očekávat asy přibližně porod jsem v 40 tt a podle křivky jsem v 41 tydnu těh.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5162 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
panenka

pětko u každého je to jiné mě když odešla hlenová zátka tak jsem jela do porodnice za 10 hodin.každopádně se drž a neboj se a jakmile tě začne pobolívat silně pod břichem a nebo kontrakce tak okamžitě jet

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Přeji vše dobré,opravdu!!-ale nebylo by-řekněme-rozumné- zeptat se profika??!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

To je velice různé, odchod hlenové zátky je sice v podstatě začátkem porodu, ale někdy to od něj do prvních kontrakcí může trvat i celý den. JInými slovy, čekejte to řádově v hodinách, ačkoliv je to opravdu hodně individuální. Pokud Vám nepraskne plodová voda nebo se nedostaví kontrakce, pak buďte zatím v klidu.
Přeji co nejkratší a nejsnazší porod a hlavně zdravého krásného broučka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pimpinella

Milá pětko, zkontroluj si tašku do porodnice, jestli máš všechno, a pokud tě nic nebolí, dělej to na co jsi zvyklá. Neboj se, že porod nepoznáš a i kdyby…kdybys přišla do porodnice předčasně, nic se nestane. Hodně štěstí, je hezké, že ses o ně podělila, a čekám, že co nevidět přijde otázka: Co je to? Holka nebo kluk?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

Ahoj, chtěla bych se zeptat, co jste si sebou vše braly do porodnice? Abych měla vše a nic mi nechybělo… Díky.

Avatar uživatele
Kajolka

Ahoj, já jsem měla porodnický balíček od Bella Happy a tam bylo teda fakt vše, co jsem potřebovala. Takže jsem byla v klidu, že mám vše a na nic jsem nezapomněla.

Nový příspěvek