Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

A proč jako? Nejsem genderově neutrální. Ostatně už dávno existuje, akorát se tomu říká bombarďáky a jégrovy drtiče mrazu…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ani náhodou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Nechám to pro genderově neutrální osoby

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Nemyslím, že jo.
Zato si myslím, ž se to někdy s gendrovou vyvážeností přehání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Spokojím se s tím, co mám.
Pokud jiné v obchodech nebude,pak budu muset ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ne! Nejsem genderově neutrální.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Bral bych maximálně neutrální barvu. Třeba střih už z podstaty věci možný není …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Akosi niekde zabúdajú na malý rozdiel medzi mužom a ženou.
Kto ho nepozná, nech si ten rozdiel skúsi nájsť na obrázkoch v článku z odkazu v otázke.

Pre zaujímavosť, mužská poprsenka nie je novinka „horúceho leta“ https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=avg&q=pod­prsenka%2Bmu%C5%B­Ei%2BJaponsko

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Ahold mi „vykousl/a“ odpověď, která mne hned z první napadla – už se nadrženě třesu na nošení genderové unisex podprdy! ;) :D :D

Celkem mne ale drtí úvaha o tom, co se stane, až výrobci „zareagují na poptávku“ a začnou vyrábět unisex suspenzory. Co myslíte, JAKÁ bude jejich účinnost z hlediska ochrany PÁNSKÝCH partií v porovnání s těmi „zpozdilými negenderovými“? ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

To jako abysme si mohli se ženou půjčovat kalhotky? A jak vlastně vypadaj genderově neutrální podprsenky? Jak tak sleduju vývoj, během pár let je možná budu potřebovat… Ale tu krajkovou jak je na tom obrázku na mně nikdo nedostane!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Dochy, no tie pánske podprsenky naozaj jestvujú a nosia ich muži s nadmernými prsiami, nielen tí 4%. Ale priznám sa, nechce sa mi vyhľadávať, skúste si to vyhľadať v odkaze: https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=avg&q=pod­prsenka%2Bmu%C5%B­Ei%2BJaponsko

před 1310 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ahold

To jsem zvědavá, jak tu vyváženost zvládnou výrobci s podprsenkami. Bože, svět se už dočista zbláznil.

před 1311 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

ahold>>> Kdyby to byla odpověď, tak je nejen na palec, ale na nominaci! ;) :)

před 1311 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek