Kepler

A proč jako? Nejsem genderově neutrální. Ostatně už dávno existuje, akorát se tomu říká bombarďáky a jégrovy drtiče mrazu…

Další odpovědi
Drap

Ani náhodou.

Arne1

Nechám to pro genderově neutrální osoby

nyjono

Nemyslím, že jo.
Zato si myslím, ž se to někdy s gendrovou vyvážeností přehání.

da ny

Spokojím se s tím, co mám.
Pokud jiné v obchodech nebude,pak budu muset ;)

Emefej

Ne! Nejsem genderově neutrální.

Pepa25

Bral bych maximálně neutrální barvu. Třeba střih už z podstaty věci možný není …

led

Akosi niekde zabúdajú na malý rozdiel medzi mužom a ženou.
Kto ho nepozná, nech si ten rozdiel skúsi nájsť na obrázkoch v článku z odkazu v otázke.

Pre zaujímavosť, mužská poprsenka nie je novinka „horúceho leta“ https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=avg&q=pod­prsenka%2Bmu%C5%B­Ei%2BJaponsko

aliendrone

Ahold mi „vykousl/a“ odpověď, která mne hned z první napadla – už se nadrženě třesu na nošení genderové unisex podprdy! ;) :D :D

Celkem mne ale drtí úvaha o tom, co se stane, až výrobci „zareagují na poptávku“ a začnou vyrábět unisex suspenzory. Co myslíte, JAKÁ bude jejich účinnost z hlediska ochrany PÁNSKÝCH partií v porovnání s těmi „zpozdilými negenderovými“? ;) :D :D

Dochy

To jako abysme si mohli se ženou půjčovat kalhotky? A jak vlastně vypadaj genderově neutrální podprsenky? Jak tak sleduju vývoj, během pár let je možná budu potřebovat… Ale tu krajkovou jak je na tom obrázku na mně nikdo nedostane!!!

led

Dochy, no tie pánske podprsenky naozaj jestvujú a nosia ich muži s nadmernými prsiami, nielen tí 4%. Ale priznám sa, nechce sa mi vyhľadávať, skúste si to vyhľadať v odkaze: https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=avg&q=pod­prsenka%2Bmu%C5%B­Ei%2BJaponsko

ahold

To jsem zvědavá, jak tu vyváženost zvládnou výrobci s podprsenkami. Bože, svět se už dočista zbláznil.

aliendrone

ahold>>> Kdyby to byla odpověď, tak je nejen na palec, ale na nominaci! ;) :)