Avatar uživatele
petr77

Pořídili by jste si Srub nebo Roubenku k trvalému Bydlení?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4405 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

na samotě u lesa určitě ano, soused mi neustále vyhrožuje, že mi zabije kocoura a mohla bych mít slepičky..
topit v krbu a celkově by se mi to moc líbilo 🙂
Doplňuji:
ještě kdyby byl někde u vody, mohla bych tam mít loďku chytat ryby, před ním velkou verandu s venkovní kuchyní jakou má E.Ridi to by byla teprve krása..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Hned. Už od dětství sím o srubu. Zřejmě to ale zůstane jen snem. Dcera začíná dělat základy pod roubenku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

No asi ne – ve městě se mi to nelíbí, tady nedaleko nás jeden srub stojí a je to jak pěst na oko – chce to citlivě zasadit do prostředí .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Ne nepořídil, protože při dnešní ceně za energii se skoro nedoplatíte. Pokud ale k té roubence je les dříví na topení. pak bych začal uvažovat, zdali nepřehodnotit styl života.
Ale pohodlí je pohodlí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano.. ! Nejradši někde v horách.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Roubenku ano, dřevostavbu taky, u srubu si už nejsem tak jistý. Přeci jenom tam ta technologie je trochu jiná. I když jsme nedávno navštívili ubytování v Krušných Horách a právě jsme tam ve srubu bydleli a je to moc pěkné. Jenže do konce života? Raději tam budu jezdit pravidelně na dovolenou. :)

Avatar uživatele
Jan Pavelka

Dobrý den,

já bych i určitě pořídil srub (tedy kanadský srub). Dokonce už jsme si s přítelkyní srub pořídili, tak vím o čem mluvím 🙂

http://sruby-hurych.cz/

před 2852 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek