Questman

Pořídil jsem si IN kartu přes e-shop ČD. Je možné si vyžádat předběžný doklad?

Na webu ČD jsem se dočetl, že při nákupu IN karty je dána vyřizovací lhůta (výroba karty atd.) a zákazník dostane, do doby zhotovení čipové karty, kartu dočasnou..Ale! Pouze pokud jste si IN kartu nepořídili v předprodeji.. Je tímto předprodejem míněn nákup přes internet? Pokud ano, lze dočasnou IN kartu vyzvednout na v registraci udané stanici v počáteční den platnosti dokladu?
Prosím jen odpovědi z osobní zkušenosti:)

  • Vyřešeno

Odpovědi
anonym

Diky, ze se o informace podelis.

Questman

Ahmed Nakadi
Nevšiml jsem si u objednávacího emailu přílohy – ČD přikládají k tomuto emailu dočasnou IN kartu k vytisknutí ve formátu PDF