jancacv

porcelán značky Geschutzt ví někdo o této značce něco?Prosím jen reálné a inteligentní odpovědi,děkuji

zdravim,mám doma porcelán značky Geschutzt,mohl by mi někdo k této značce něco říct?nikde jsem zatim o něm nic kloudného nenašla
Doplňuji:
je tato značka nějak stará nebo ten porcelán co má naspodu vignetu jestli je to ochranná známka nějakého významu?děkuji

Odpovědi
osamělývlk

Viz odkaz v angličtině: http://antiqu­es.about.com/od/mar­kssignatures/g/a­a041509.htm
Znamená to v podstatě jen „chráněno“.