Kubas11

Porazil nějaký český klub Barcelonu nebo Real Madrid ?

Nejlepší odpověď
HOMER

No nechci se nikoho dotknout,ale náš fotbal není příliš dobrý,proto by mně něco takového velmi překvapilo (spíš šokovalo).Já se nekdy rád podívám na Ligu mistrů,ale na ten náš fotbal se dívat nedá.Zato jsem moc hrdý na to,jak dobrých výsledků jsme mnohokrát dosáhli v hokeji,to je fakt něco..

Další odpovědi
Bambiny14

ano, Sparta Praha v roce 1983 porazila Real Madrid, a v roce 1992 Barcelonu

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/V%C3%BDsl­edky_Sparty_Pra­ha_v_evropsk%C3%BDch_f­otbalov%C3%BDch_­poh%C3%A1rech