jakube33

Poraněné zápěstí

Dobry den, na zápěstí mam bulku která bolí při nějaké námaze jako kliky, házení tř. míče ,prostě téměř u každé námahy. Bolest není nesnesitelna, ale tř. při hře na ni myslím. Hraji hazenou, šlo by to vylečit nějak doma nebo musím k doktorovi? Jinak už to tam mám déle, myslel jsem, že to časem zmizne, ale nic.

Nejlepší odpověď
anonym

K ortopedovi . Ten vam pomuze. A muzete si to dat do googliku , pisi tam sportovci i nesportovci , maji stejny problem a jak ho resi , pripadne vyresili. 🙂 -iv-