Karol55

Dávají na nějakém programu takovéto cvičení, kdy předcvičitelka cvičí a vy máte cvičit podle ní?

Dávají na nějakém programu takovéto cvičení, kdy předcvičitelka cvičí a vy máte cvičit podle ní ? Nikde sem nic takového nezaznamenala

Odpovědi
MyOtherSelf

v telce to určo není, buď musíš mít DVDčko, nebo stáhnutý třeba na flashce z netu a nebo si to pak pusť na Youtubku ;)

Fitnesska

Mrkněte na naši stránku, na které máme videa od Jillian Michaels. Je to fitness trenérka, podle které cvičí v ČR několik desítek tisíc žen. 🙂

http://www.cvicime-jime.cz/cvice­ni/ucinne-video-cviceni-podle-jillian-michaels/