jirka F

Poradíte, proč zelená rajčata ve skleníku stále nečervenají?

Už tři neděle máme ve skleníku pěkná rajčata ale jsou stále zelená a nečervenají nevíte někdo čím to může být

Nejlepší odpověď
johana 56

Může to být rychlými změnami počasí.Vedra a potom prudké ochlazení neprospívá žádné vegetaci.I rajčata ve skleníku trpí poklesy teplot,hlavně v noci,letošní rok je na tyto změny etrémní,loni jsem rajčata sklízela už během června. Určitě zčervenají až nastane jejich čas.

Další odpovědi
ReHu

Vydrž. Mě teď začínají červenat.
Mimo skleník.

gecco

A zaštipuješ ´vlky´?
😉

anonym

Vše má svůj čas,vydrž,zčer­venají.

zjentek

fundovanou odpověď dal Jugar ..a kdo nemůže vydržet, ten ať raděj zalejvá

jirka F

oni mají rajčata vlky ??

jirka F

Vlastně ano zaštipujeme

anonym

vlky né,toho má tak Gecco,ale ty mezi výhonky na větvičkách

Štoura

Dle otázek Gecca, těch původních, co on sám vlastnoručně položil, má asi nějaký velký problém se sexem. Ukazuje na to jejich znění. Pokud si je nechá vypsat i laik, musí mu to dojít.