Emma

Pomůžete mně vymyslet dárek pod stromeček pro 13letého kluka? Cena kolem tisícovky.

Má rád počítače, hry, ale to by asi nebylo to pravé. Je to inteligentní kluk, studuje gymnázium, baví ho plavání.

Děkuji.

Původní neotázka
Poraďte, prosím. Potřebuju vymyslet dárek pro 13.letého kluka pod stromeček. Cena kolem tisícovky.

Nejlepší odpověď
Drap

Plavecké brýle, sportovní tašku, nějakou encyklopedii

Další odpovědi
marci1

Nevím v jaké cenové relaci mu kupuješ oblečení, ale kup mu nějakou pěknou mikinu. Za tisícovku může být i značková (když jsou ty vánoce). 🙂

magorvkleci

Multifunkční nůž Victorinox Huntsman. Co jiného.
Lepší by byl ten větší model Outrider, ale cena by byla už nad limit.

dubraro

Fitness náramek.